Oprawa tekstowa marki ślubnej

| Teksty SEO | Social-media | Blogi eksperckie |

 

Cześć, jestem Ania! Ubiorę Twoją markę ślubną w słowa i emocje.

Początek będzie banalny: od zawsze kochałam pisać, uwielbiałam czytać. Sterty książek noszone ze szkolnej biblioteki. Notatniki wypełniane tekstem. Konkursy literackie. Ostatecznie podjęłam zupełnie inną decyzję, odłożyłam pisanie. W czasie studiów – pracowałam w sprzedaży usług. Tutaj poznałam tajniki marketingu. Każda historia ma jakiś zwrot akcji. Ta również. Rewolucja w prywatnym życiu – zaowocowała poszukiwaniem nowej drogi. Skutki? 7 lat temu wróciłam do pisania. Pisałam dla branży budowlanej, beauty, finansowej. Równolegle powstał ten blog. Zawodowo pisałam później już głównie dla branży ślubnej, postanowiłam o zdobyciu kwalifikacji i zaczęłam organizować minimalistyczne śluby. Dzielę wówczas uwagę już na dwie specjalizacje: copywritera dla branży ślubnej oraz wedding plannera. Aktualnie prowadzę również własny portal edukacyjny dla branży ślubnej, jestem specjalistą RODO oraz prowadzę szkolenia z tworzenia treści dla branży ślubnej.

Copywriter ślubny opisuje to, czego inne marki ślubne w odpowiednie słowa ubrać nie potrafią. Ktoś te śluby pięknymi tworzy, ktoś inny je z wdziękiem opisuje. Ja robię jedno i drugie. Ubieram w niepowtarzalne historie ślubne biznesy, oprawiam w ramy profesjonalizmu otulonego emocjami.

Emocje w branży ślubnej są ważne. Relacje w branży ślubnej są ważne. Pracując w branży ślubnej – doskonale to rozumiem. Pomagam ubrać w słowa to, co trudno wypowiedzieć na głos, jeszcze trudniej wystukać na klawiaturze. Najpierw się poznamy, wspólnie ustalimy co dla Ciebie ważne. Później sfinalizujemy oczekiwania – w treściach skrojonych na miarę Twojej marki i Ciebie.

Artykuł: Komu potrzebny jest copywriter ślubny?

Copywriter ślubny | oferta

 • Kompleksowe przygotowanie treści na stronę www,
 • kompleksowe przygotowanie treści do portfolio,
 • opisy produktów,
 • opisy reportaży ślubnych,
 • artykuły blogowe,
 • prowadzenie bloga firmowego
 • oraz wszystko to, co przyjdzie nam wspólnie do głowy!

Jaki jest plan działania?

 1. Zgłaszasz się (redakcja@mama-sama.pl) i rozmawiamy. O tym, co dla Ciebie ważne, jakie treści chcesz przekazać i na czym Ci najbardziej zależy.
 2. Proponuję Ci konkretny plan (przedstawiam konspekt treści) a po akceptacji – ustalamy termin, gdy otrzymasz gotowy materiał. Wszystko zależy od ilości klientów w danej chwili, doskonale jednak znam dynamikę pracy w tej branży i rozumiem, że możesz potrzebować coś na wczoraj. Zdradzę w tajemnicy: pracować na wczoraj też umiem. I lubię nawet!
 3. Wycena i termin są więc mocno elastyczne.

Mówiąc już w skrócie absolutnym? Na pewno się porozumiemy!

 

Ślubni eksperci, którzy ze mną współpracowali:

Opinie

 1. florastudiojs.pl

  Ania przygotowała dla mnie teksty na stronę internetową i to był strzał w dziesiątkę. Opisy czyta się doskonale, świetnie pasują do mojej strony i świadczonych przeze mnie usług. Nie bez znaczenia ma też fakt, że Ania zna branżę ślubną i wie na co zwrócić uwagę przy pisaniu copy na stronę. Materiały przesłała do mnie bardzo szybko, co jest ogromnym atutem. Polecam <3

 2. My Little Wedding

  Teksty napisane przez Anię są lekkie i bardzo przyjemne w odbiorze, dotykają słowami tych zmysłów, na których najbardziej zależy nadawcy tekstu ❤️ uwzględnia wszystkie uwagi i podsyła swoje rady, z których można skorzystać. Dziękuję bardzo za miłą współpracę!

 3. En Studio

  Ania ma tą unikalną zdolność przelania na słowa tego, co myślimy i jak widzimy, a nie zawsze mamy czas i możliwości aby zgrabnie zwerbalizować. Ponadto cenimy wzorową współpracę i szybkość w przygotowywaniu tekstów. Dziękujemy i polecamy!

 4. Yourdreamday.pl

  Teksty napisane przez Anię bardzo dobrze ubrały w słowa to czego oczekiwałam. Profesjonalistka, idealnie rozumie potrzeby klientów a przede wszystkim słucha! Indywidualnie podchodzi do każdego, dopytuje o szczegóły tak aby później ubrać to w swoje idealne teksty!
  Polecam z całego serca ❤

 5. Ann Wedding

  Skorzystałam z oferty Ani, która przygotowała dla mnie teksty na stronę internetową i social media, jej profesjonalne podejście do tematu jest godne podziwu, podchodzi indywidualnie, co jest bardzo cenne – najpierw musiałam jej opowiedzieć o sobie, o tym co jest dla mnie ważne, co spowodowało, że nasz kontakt był bardzo koleżeński, otrzymałam dużo wsparcia i ciepłych słów co jest bardzo istotne na początku działalności w branży ślubnej .
  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!!!!

 6. KCWedding

  Ania doskonale opisała to co kryło się w mojej głowie! Tekst jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze, a zarazem bardzo merytoryczny 🙂 Z całego serducha polecam współprace z Anią <3

 7. Dorota | Perfekcyjna Panna Młoda

  Praca z Anią to była przyjemność. Miałam ogromnie mało czasu, trochę tekstu w głowie, zero pomysłu na układ strony. Moja strona powstała w dwie doby. Całkowicie odpowiada mi stylistyka, wygląd i funkcjonalność. Strona się będzie rozwijać, wiem, że gdzieś tam Ania jeszcze do tego rękę przyłoży 🙂 Dziękuję!

 8. Unico Wedding

  Serdecznie polecam każdemu kto się zastanawia 🙂 Współpraca z Anią jest bardzo wygodna. Opisujesz siebie, swoje misje i cele działania a ona juz dalej pięknie ubiera to w słowa. I co najważniejsze są one spójne ze mną !!! Bardzo dobrze opisała mój włoski styl działania 😁😁😁🥰 Myślę, że jeszcze będzie okazja do współpracy 🙂 dziękuje Aniu ❣️

 9. Justyna

  Serdecznie polecam współpracę z Anią ! To Kobieta, która ma świetnie pióro i tę lekkość w pisaniu 😉 Idealnie trafia w gust i przyjemnie się czyta jej wszystkie teksty 🙂

  Cieszę się, że się zdecydowałam na współpracę właśnie z Anią 🙂

Zostaw opinię